Всього проєктів на сайті 39329Всього організацій 22951

У категорії Будівельні компанії України – база данних BAU-data знайдено 22951 записів

ТОВ "ІННОВІННПРОМ"

ТОВ

Підприємство є одним з провідних в питаннях розробки та впровадження систем автоматичного управління технологічними процесами на підприємствах агропромислового комплексу України та зарубіжжя. Досвід повної автоматизації близько сотні портових, лінійних елеваторів, млинів, цукрових, комбікормових заводів на території України, Казахстану, Молдови дає можливість реалізовувати завдання будь-якої складності.

Раздел: BAU-Каталог

РУСТЛЕР НЕРУХОМІСТЬ СЕРВІС ТОВ

РУСТЛЕР НЕРУХОМІСТЬ СЕРВІС ТОВ

«Рустлер Нерухомість Сервіс» - дочірня компанія австрійської Rustler Group, що працює на європейському ринку управління нерухомістю більше 80 років. Ми вийшли на український ринок в 2008 році і з тих пір успішно надаємо послуги в сфері управління та експлуатації нерухомості як іноземним, так і українським клієнтам. Нашим пріоритетом є оптимізація роботи керованого об'єкта і, як наслідок, підвищення ефективності його роботи та прибутковості. Ми надаємо комплексні послуги з управління об'єктами комерційної нерухомості - ТРЦ, БЦ і офісні будівлі, логістичні комплекси - по всій Україні, а саме: 1) Управління нерухомістю; 2) Технічна експлуатація нерухомості; 3) Брокеридж; 4) Управління проектами; 5) Технічний аудит. Наші переваги: 1) Більш 1,6 млн кв.м. комерційної нерухомості в управлінні у Європі; 2) Високий професіоналізм і досвід наших співробітників; 3) Міжнародний досвід та інноваційні рішення; 4) На нашу компанію поширюється дія поліса професійної відповідальності на суму 1 000 000 євро.

Раздел: BAU-Каталог

Далгакиран компресор Україна ТОВ

Далгакиран компресор Україна ТОВ

ТОВ «Далгакиран Компресор Україна» є офіційним Представництвом турецької компанії «DALGAKIRAN» в Україні, яке було відкрито в 2005 році з головним офісом в м Київ. Склад готової продукції готовий запропонувати: - компресорне обладнання; - дизельні та бензинові електростанції (генератори); - установки для промислового охолодження; - осушувачі та фільтри стисненого повітря; - роторні повітродувки; - насосне обладнання; - витратні матеріали та запасні частини.

Раздел: BAU-Каталог

Термоконтроль-Україна ТОВ

Термоконтроль-Україна ТОВ

Щоб перевірити якість виконаних будівельних робіт, наскільки герметичною та енергоефективною вийшла Ваша будівля, Вам необхідно звернутися до ТОВ "ТЕРМОКОНТРОЛЬ-УКРАЇНА". Проводимо тест на герметичність відповідно до європейських стандартів. Маємо відповідне обладнання компанії "Retrotec" та сертифікати. З нами Ви платите Підрянику лише за якісні роботи! Ми позбавимо Вас великих платежів за опалення та спожитті енергоносії.

Раздел: BAU-Каталог

ТОВ «Енерго УА»

ТОВ «Енерго УА»

ТОВ «Енерго УА» компанія, яка спеціалізується з продажу повної номенклатури кабельно-провідникової, світлотехнічної та електротехнічної продукції, а також виконанні електромонтажних робіт і виробництві електрощитового обладнання. Збір щитового обладнання здійснюється на базі комплектуючих за погодженням із замовником в умовах виробничого цеху. Співпраця з представниками торгових марок по кабельно-провідникової, електротехнічної та освітлювальної продукції в Україні, дозволяє нам встановлювати лояльні ціни, що дозволяє конкурувати з багатьма відомими великими підприємствами на українському ринку. Перелік послуг, робіт: Електромонтажні «під ключ» будь-якої складності: Виробництво електрощитового обладнання: Виконання електромонтажних робіт 0,4 кВ: - головні розподільні щити ГРЩ; - монтаж кабельних трас (по повітрю і в землі); - ввідно-розподільні пристрої ВРУ; - монтаж кабелю; - шафи автоматичного включення резерву АВР; - монтаж освітлювальних приладів; - електричні силові щити для розподілу ЩС; - монтаж фурнітури (розетки, вимикачі і т.д.); - щити освітлення і обліку ЩО і ЩУ; - щити поверхові, квартирні ЩЕ і ЩК; - монтаж заземлення та блискавкозахисту. - щити управління і автоматики; - ящики керування; - розподільні панелі РУ-0,4 кВ; - підключення і пуско-наладка щитового обладнання; - нестандартне щитове устаткування за індивідуальними схемами клієнтів; - комплексна конденсаторна установка ККУ; - складання електрощитового обладнання на базі комплектуючих від різних виробників (Eaton, Moeller, IEK, АВВ, ETI, і т.д.) в умовах виробничого цеху. Виконання електромонтажних робіт 10 кВ: - монтаж кабельних ліній (прокладка в траншеї); - монтаж і реконструкція трансформаторних підстанцій 10 / 0.4 кВ; - монтаж комплексних трансформаторних підстанцій (КТП) 10 / 0,4 кВ; - проведення пусконалагоджувальних робіт; - лабораторні випробування; - подальше оперативно-технічне обслуговування електроустановок об'єкта. P.S.: Будемо раді співпраці!

Раздел: BAU-Каталог

Додати компанію

закрити X
Вхід в аккаунт